Džiaugiamės, kad užsukote į mūsų internetinę svetainę “karieta.lt”.
 Maloniai kviečiame susipažinti su mūsų veikla.

 Mūsų siekis
Profesionaliai ir kokybiškai teikti karietos nuomos paslaugas įvairiems renginiams ir asmeniniams pobūviams tiek Klaipėdoje, tiek visoje Lietuvoje.

 Savo veiklą  pradėjome 2007 m. pavasarį. Debiutavome teatralizuotoje Nidos miesto atidarymo šventėje. Nuo to laiko dalyvavome daugybėje įvairių renginių ir sėkmingai dirbame iki šių dienų.

 Karieta
Mūsų karieta,” Viktorija”, buvo pagaminta pagal  individualų užsakymą, 2007m. Stogas ir sėdynės aptrauktos natūralia oda. Stogo gaubtas iš vidaus dengtas skaisčiai raudonu aksomu, kuris kaip senovėje taip ir dabar yra laikomas prabangos ir kilmingumo ženklu. 
Karietos ratai dideli, klasikiniai, kaustyti guma, todėl keliu riedame tyliai ir minkštai. Aiškiai girdisi tik žirgo kanopų dundėjimas.
Mėgstame natūralumą, todėl žibintus pasirinkome apšviečiamus tikromis žvakutėmis. Jų liepsnelės dvelkia romantika ir jaukumu.
Karietoje maksimaliai telpa iki penkių keleivių (2-3 ant pagrindinės sėdynės, 2 ant pagalbinės sėdynės). Optimaliai - (sėdint visiškai laisvai ir nesusigrūdus) trys keleiviai (2 ant pagrindinės sėdynės, 1priekyje-šalia važnyčiotojos).
Nors Karieta nauja ir modernizuota, tačiau išvaizda ir funkionalumas visiškai atitinka senovinių karietų stilistiką.

 Žirgas
Orlovo ristūnas vardu Muskatas - geros fizinės formos ir be galo draugiško charakterio, todėl šalia jo saugiai gali jaustis tiek suaugę, tiek vaikai.
Žirgas labai patyręs, bėgęs kinkinių krosą. Yra laimėjęs nemažai apdovanojimų ir prizinių vietų. Jojant labai paklusnus, todėl ir nepatyrę, ir patys mažiausi raiteliai gali jaustis ramiai ir mėgautis jojimo malonumais jau iš pirmo katro.
Šiek tiek apie veislę: 
Orlovo ristūnai - kinkomūjų , lenktyninių  žirgų veislė, išvesta Rusijoje, 19a.  pradžioje, vadovaujant  grafui Aleksėjui Orlovui, Voronežo gubernijoje. Šiuo metu ši veislė sparčiai nyksta, išvedus  tobulesnes,  greitesnes ir lengvesnes ristūnų  veisles, todėl šie gražuoliai hipodromuose nebesivaržo. Tik pavieniai  entuziastai stengiasi, kad ši istorinė veislė neišnyktų ir toliau džiugintų žirgų mylėtojus savo nuostabiu eksterjeru ir charakteriu. Tai nepaprastai grakštūs ir energingi žirgai.